Koncert „Wieczór Cecyliański”

Serdecznie zapraszamy na koncert „Wieczór Cecyliański”, który odbędzie się 12 listopada 2017 r., w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Początek koncertu godz. 16.00, wstęp wolny.

Burmistrz Miasta Nowego Targu, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Podhalańskie Stowarzyszenie Muzyczne Chór „Echo Gorczańskie” serdecznie zapraszają na koncert „Wieczór Cecyliański”, który odbędzie się 12 listopada 2017 r., w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Początek koncertu godz. 16.00, wstęp wolny.

Wykonawcy:

Dziecięcu Chór Rabczański – dyr. Kinga Brandys- Wójciak

Chór „Cantantes Angelicus” z Rabki – dyr. Kinga Brandys- Wójciak

Chór Parafialny przy parafii św. Stanisława ze Szczepanowa – dyr. Wjciech Oleksyk

Oaza Młodzieżowa i ODB przy parafii NSPJ w Nowym Targu – dyr. ks. Michał Mroszczak

Orkiestra Parafii N.S.P.J. w Nowym Targu – dyr. Aleksandra Cabaj

Chór „Echo Gorczańskie” z Nowego Targu – dyr. Piotr Augustyn