facebook

Ewangelia dnia

Licznik odwiedzin

2075629

Dziś:

223


W tym tygodniu:

607


W tym miesiącu:

4799


Orszak Trzech Króli


W uroczystość Objawienia Pańskiego Msze Święte w naszym kościele wg. porządku niedzielnego. W tym dniu mamy obowiązek uczestnictwa w Eucharystii. Poświęcenie kredy i kadzidła będzie podczas każdej Mszy. 

Po Mszy Świętej o godzinie 12.00 z naszego kościoła na nowotarski Rynek przejdzie przy śpiewie kolęd, uroczysty Orszak Trzech Króli, na który zapraszamy  wszystkich parafian oraz gości. Podczas Orszaku odbędzie konkurs na najlepsze rodzinne przebranie kolędowe. Na Rynku będzie żywa szopka, a także wiele atrakcji, które czekają na uczestników. Wolontariusze w ramach akcji „Mędrcy dla Wschodu” będą zbierać dobrowolne ofiary do puszek na rzecz polskich szkół na Ukrainie.

Róże Różańcowe zapraszają o godz. 17.15 na różaniec i na Mszę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Po Mszy opłatek Róż Różańcowych i Straży Honorowej NSPJ.

Zapraszamy do wspólnego świętowania Objawienia Pańskiego.


© 2016 Parafia NSPJ w Nowym Targu