facebook

Ewangelia dnia

Licznik odwiedzin

2065882

Dziś:

47


W tym tygodniu:

1744


W tym miesiącu:

7691


Światowy Dzień Ubogich


Nasza parafia włącza się dzisiaj w przeżywanie I Światowego Dnia Ubogich. Patronat nad tym dziełem w naszej wspólnocie objęli: Zespół Charytatywny, Rycerze Kolumba oraz Fundacja im. A. Worwy.

W każdej wspólnocie, także naszej nie brakuje ludzi potrzebujących pomocy. Osoby zainteresowane znajdą dzisiaj w Domu katechetycznym w godz. od 8.00 do 15.00 informacje o możliwości bezpłatnych konsultacji medycznych, prawnych, podatkowych, możliwości wypożyczenia sprzętu medycznego. Przez cały tydzień będzie prowadzona zbiórka żywności długoterminowej, kocy, ręczników i pościeli. Kosz wystawiony jest przy ołtarzu MB Niepokalanej. W ramach Światowego Dnia Ubogich zapraszamy do współpracy lekarzy, fizjoterapeutów, prawników i wszystkich, którzy mogą zaoferować jakąkolwiek pomoc ubogim. Msza św. i spotkanie „Braterstwa chorych” dzisiaj o 13.30.


© 2016 Parafia NSPJ w Nowym Targu