facebook

Ewangelia dnia

Licznik odwiedzin

1

Dziś:

1


W tym tygodniu:

1


W tym miesiącu:

1


X Jubileuszowy Festyn Parafialny


Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy na X Jubileuszowy Rodzinny Festyn Parafialny, który odbędzie się w niedzielę 16 czerwca przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu. Jest nam niezmiernie miło, że już po raz dziesiąty spotkamy się, by wspólnie świętować ten dzień. W programie m.in. loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, występy grup wokalnych i tanecznych, gry i zabawy rodzinne. Przez cały dzień będzie można korzystać ze specjalnie przygotowanych atrakcji. Skorzystać będą mogli zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi. Zapraszamy na specjały z grilla oraz domowe ciasto przygotowane przez naszych parafian. Wydarzenie zakończy wyjątkowy koncert Agnieszki Cudzich wraz z zespołem. W godzinach 10.00 – 15.00 będzie przeprowadzana również akcja honorowego oddawania krwi. Dochód zebrany podczas festynu przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdów dzieci z grup parafialnych oraz środowisk niezamożnych, a także na działalność grup parafialnych.


© 2016 Parafia NSPJ w Nowym Targu