2064978

Poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

Wtorek – wspomnienie pierwszych męczenników Polskich

Sobota – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

1. Różaniec za zmarłych z wypominkami codziennie o godz. 17.30.
  2. Zapraszamy na koncert patriotyczny chóru “Adoramus” z Rdzawki po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  3. Za tydzień 18 listopada odbędzie się spotkanie Braterstwa Chorych po Mszy św. o godz. 13.30 w Domu Katechetycznym
  4. W przyszła sobotę i niedzielę 17 i 18 listopada w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie będą miały miejsce ogólnopolskie obchody 2- giej rocznicy Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Na niedzielę 18 listopada organizowana jest pielgrzymka autokarowa. Szczegóły i zapisy w zakrystii oraz na plakacie.
  5. Serdecznie zapraszamy na koncert “Wieczór Cecyliański” , który odbędzie się 18-tego listopada (niedziela) o godz. 16.00, w Miejskim Ośrodku Kultury.
  6. Zapraszamy w III piątek miesiąca na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Oto jego przebieg:

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego,

17.15 – Różaniec

18.00 – Msza św. w intencjach czcicieli Miłosierdzia Bożego,

20.00 – Nabożeństwo próśb i podziękowań

1. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w naszej Parafii
  2. Informujemy, że jutro w poniedziałek kancelaria będzie zamknięta
  3. Zapraszam na pielgrzymkę do Włoch w programie m.in. Lanciano miejsce Cudu Eucharystycznego, San Giovani Rotondo, Neapol – nawiedzenie grobu Ojca Dolindo, Pompeje, Rzym i wiele innych. Termin od 1 do 9 lipca 2019 roku. Szczegóły w zakrystii i na plakacie, informacje i zapisy u ks. Janusza.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Tadeusza Wawrzyniak

Wszystkich naszych bliskich zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.