Ogłoszenia duszpasterskie – 25 Niedziela Zwykła

Poniedziałek – wspomnienie św. Ojca PIO – prezbitera

Piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo – prezbitera,

Sobota – wspomnienie św. Wacława, męczennika,

Niedziela – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała w tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Michał pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji

1. Jutro 23 września w kaplicy św. Doroty zostanie odprawiona Msza św. o godz. 17.00
  2. Spotkanie rodziców i uczniów klas 7 i 8, którzy będą przystępowali do Bierzmowania w naszej parafii, odbędzie się we wtorek po Mszy Św. o godz. 18.00 w kościele.
  3. Trwają zapisy na Kurs Małżeński. Jest to seria 7 spotkań, które służą rozwijaniu i pogłębianiu relacji małżeńskiej.  Więcej informacji na parafialnym FB w zakładce wydarzenia. Zapisy przez adres mailowy: nt@gmail.com.
  4. Zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu. Spotkanie w środę o godz. 17.00 w domu katechetycznym
  5. Przed kościołem do nabycia nowy nr Głosu Serca.
  6. Straż Honorowa zaprasza na Drogę Krzyżową w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  7. Komunikat Budowlany: Informujemy, że w minioną niedzielę na cele inwestycyjne wpłaty wyniosły: na tacę złożono – 20190 zł, 100 $ i 5 € ; na konto wpłacono 2490 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za troskę o świątynię i jej zaplecze. Msza św. w intencji ofiarodawców w najbliższą środę o godz. 18.00.
  8. Organizowana jest pielgrzymka do Rumunii w dniach od 30 czerwca do 8 lipca 2020. Zapisy i szczegóły u ks. Janusza.
  9. Zapraszamy serdecznie na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 28 stycznia do 4 lutego 2020. Szczegóły i Zapisy u ks. Michała.

1. W gablotce znajdują się ogłoszenia dotyczące:

– Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK”  prowadzi nabór do szkół policealnych dla dorosłych w których nauka rozpocznie się pod koniec września tego roku i jest całkowicie bezpłatna.

– pielgrzymki Romów Do Limanowej

– Obchodów rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 27 września godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Jana Srokę, Marię Paluch, Wszystkich naszych bliskich zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.