25 czerwca 2017

Kalendarz liturgiczny:
Środa – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika,
Czwartek – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła,

W uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła Msze św. w naszej świątyni o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 18.00.

Zapraszamy na Mszę Świętą dla mężczyzn i w intencji mężczyzn we wtorek 27 czerwca 2017 o godz. 18.00.

W piątek o godz. 17.30 będzie zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją.

We wszystkie piątki zapraszamy do nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu, która trwa od 18.30 do 6.30

Przypominamy, że od soboty 1 lipca do 31 sierpnia Msza Św. wieczorna w dni powszednie będzie o godz. 19.00. W okresie wakacyjnym przygotowanie przedchrzcielne będzie w piątki o godz. 17.30. Według dawnej Tradycji, miesiąc lipiec był czasem czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Odmawiajmy więc w rodzinach i wspólnotach Litanię do Najdroższej Krwi Pana Jezusa. W naszej parafii będziemy odmawiać tę Litanię, przez cały miesiąc na rozpoczęcie całodziennej adoracji po Mszy świętej, o godz. 8.00.

W I sobotę miesiąca odwiedziny chorych z Komunią św. przed południem. Wspólnota Różańcowa zaprasza na Różaniec o godz. 18.15 a następnie na wieczorną Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata.

Dzisiaj w godz. od 9.00 do 13.30 odbędzie się akcja krwiodawstwa w mobilnej stacji przy domu katechetycznym. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.

Jeszcze do przyszłej niedzieli można wrzucać do „Skrzynki życzeń” znajdującej się w przedsionku kościoła, życzenia z różnych okazji, zostaną one umieszczone w lipcowym numerze „Głosu Serca”.

Sanktuarium w Ludźmierzu zaprasza chorych i osoby w podeszłym wieku do udziału w Podhalańskim Dniu Chorych w niedzielę 2 lipca. Okazja do spowiedzi od godz. 14.00 a Msza św. z namaszczeniem chorych o godz. 15.30.

Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w niedzielę 9 lipca. Szczegóły w gablotce.

Przed kościołem jest jeszcze do nabycia czerwcowy numer „Głosu Serca” z fotogalerią z Pierwszej Komunii św. i Bierzmowania.

W gablotce znajdują się ogłoszenia dotyczące:

– 36 Pieszej Pielgrzymki Góralskiej na Jasną Górę w dniach od 23 do 31 lipca 2017.

indeks

Wszystkich zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.