23 lipca 2017

Poniedziałek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy,
Wtorek – święto św. Jakuba, Apostoła,
Środa – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP,
Sobota – wspomnienie św. Marty.

W dniu dzisiejszym w kościele św. Anny uroczysta suma odpustowa o godz. 11.30. Zapraszamy.

Również dzisiaj wyrusza XXXVI Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Przez dziewięć dni łączymy się z pielgrzymami odmawiając na zakończenie Mszy świętej modlitwę duchowego pielgrzymowania. Zachęcamy wszystkich do tego dzieła. Zakończenie pielgrzymki Mszą św. na Jasnej Górze w poniedziałek 31 lipca o godz. 14.00.

We wtorek kierowcy i podróżujący czczą swojego patrona św. Krzysztofa, a my wraz z nimi modlimy się o bezpieczeństwo na naszych drogach. Po Mszy św. o godz. 19.00 na parkingu przy kościele błogosławieństwo pojazdów mechanicznych.

Droga Krzyżowa w piątek po wieczornej Mszy świętej.

We wszystkie piątki zapraszamy do nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu, która trwa od 19.30 do 6.30

Przed kościołem jest do nabycia nowy numer „Głosu Serca”, a w nim m.in. Rozważania o Roku Miłosierdzia, Portrety zasłużonych nowotarżan, Wydarzenia z życia Kościoła, parafii i Miasta.

Komunikat Budowlany: Informujemy, że w tym miesiącu, na cele inwestycyjne złożono następujące ofiary: na tacę 17 tys. 20 zł. 21 dolarów i 5 euro; na ręce księży 50 zł. oraz na konto wpłacono 2630 zł. Bóg zapłać za ofiary, modlitwy i wszelką troskę o świątynię i jej zaplecze.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy

Andrzeja Podawacza, Adama Kmiotka, Ryszarda Sobkowskiego,

Zofię Bryniarską, Józefa Wróblewskiego oraz Marię Sejud.

indeks

Wszystkich zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.