2040385

Czwartek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo – prezbitera,

Piątek – wspomnienie św. Wacława, męczennika,

Sobota – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,

1. W czwartek 27 września na parkingu obok lodowiska będzie miała miejsce zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zużyty sprzęt należy dostarczyć w godzinach od
    00- 15.
  2. Zapraszamy chłopców z klas 3-8 do służby przy ołtarzu. W środę o godz. 16.30 w domu katechetycznym odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców, których synowie chcą być ministrantami.
  3. Przed kościołem do nabycia nowy nr Głosu Serca. W nim artykuły o Herezjach, Niebie i Piekle,
    O wartości dobrego imienia.
  4. Krąg Biblijny w czwartek po wieczornej Mszy Świętej
  5. Straż Honorowa zaprasza na Drogę Krzyżową w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  6. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę śladami libańskich świętych, m. in. do grobu św. Charbela. Bliższe informacje znajdują się na stronie internetowej parafii i w gablotce.
  7. Komunikat Budowlany: Informujemy, że w minioną niedzielę na cele inwestycyjne wpłaty wyniosły: na tacę złożono – 20 700 zł, 20 $ i 5 € ; na konto wpłacono 4150 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za troskę o świątynię i jej zaplecze. Msza św. w intencji ofiarodawców w najbliższą środę o godz. 18.00.
  8. W gablotce znajdują się ogłoszenia dotyczące:

– Zlotu gwiaździstego rowerzystów w sanktuarium MB w Ludźmierzu – 30 września godz. 11.00

– Obchodów rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 27 września godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Franciszka Fiedora, Marię Witek, Aleksandra Jarkiewicza oraz Henryka Sołtysa. Wszystkich naszych bliskich zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.