7 Niedziela Zwykła

Homilia ks. Kazimierza Kubata SDS

Kalendarz parafialny

Kalendarz liturgiczny:
Środa – święto Katedry św. Piotra Apostoła.
Czwartek – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Rycerze Kolumba oraz Przymierze Rodzin „Mamre” zapraszają na różaniec w intencji Ojczyzny dzisiaj bezpośrednio po wieczornej Mszy św.

W tym tygodniu odbędą się spotkania gimnazjalistów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Uczniów klas III zapraszamy na spotkania w grupach od poniedziałku do piątku o godz. 18.45 w Domu Katechetycznym.

Straż Honorowa NSPJ zaprasza na Drogę Krzyżową w piątek po wieczornej Mszy Świętej.

W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 rozpoczniemy Nabożeństwo 40-godzinne przed Wielkim Postem. Program adoracji wywieszony jest w gablotce i umieszczony jest w styczniowym numerze „Głosu Serca”.

Spotkanie rodziców uczniów klas 3 przed I Komunią Św. odbędzie się w niedzielę – 5 marca  o godzinie 14.30 w kościele.

Przed kościołem jest do nabycia styczniowy numer „Głosu Serca”. Można w nim odnaleźć następujące artykuły: „Rzeczy ostateczne człowieka”, „Portrety zapomnianych nowotarżan”, „Okiem prawnika”, „Pytania i odpowiedzi” oraz wydarzenia z życia parafii Kościoła i Miasta

W gablotce znajdują się ogłoszenia dotyczące:

• Kolejnej Mszy św. w rycie trydenckim w niedzielę 26 lutego o godz. 8.30 w kościele św. Anny,
  • wykładu prof. Marcina Przybyły pt. Kamienna architektura z epoki brązu, który odbędzie we czwartek 23 lutego 2017 r. o godz. 17.00 w Ratuszu na Rynku
  • Dnia Otwartego dla dzieci, które w najbliższym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasach 0 i 1 w Szkole Podstawowej nr 11. Dzień otwarty będzie 21 lutego w godzinach od 17.00 do 18.00.
  • Misterium Męki Pańskiej w Myślenicach,
  • Akcji „Wyślij Pączka do Afryki” organizowanej w tłusty czwartek przez Misjonarzy Kapucynów.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy:

Antoniego Rybusa

indeks

Wszystkich zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.