Ogłoszenia duszpasterskie – 14 Niedziela Zwykła

Czwartek – święto św. Benedykta Opata, patrona Europy

Piątek – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

Sobota – Wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

1. W lipcu i sierpniu Msze Święte wieczorne w dni powszednie są o godzinie 19.00.

1. We wszystkie piątki zapraszamy do nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu, która trwa
          od 19.30 do 6.30 oraz do całodziennej adoracji we wszystkie dni tygodnia.

1. Serdecznie zapraszamy do udziału w 38 Pieszej Pielgrzymce Góralskiej na Jasną Górę, będzie ona
          w dniach 23-31.07. Zapisy i informacje w kancelarii, a także w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach świętych. Można również zapisać się za pomocą naszej strony internetowej.
        2. Nie wszyscy mogą pielgrzymować osobiście. Dlatego zachęcamy do duchowego pielgrzymowania poprzez powierzenie swoich intencji pielgrzymom. Rycerze Kolumba, przeprowadzą w przyszłą niedzielę zbiórkę dobrowolnych ofiar do puszek, na rzecz organizacji Pielgrzymki.

1. Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody 50-lecia istnienia Oazy nowotarskiej. Główne uroczystości odbędą się 21 września 2019 r. Termin zapisów na Bankiet Jubileuszowy zamykający obchody kończy się 15 lipca. Szczegóły dotyczące przebiegu wydarzenia znajdują się na stronie internetowej Parafii NSPJ oraz na plakatach w gablotkach.

1. W gablotce znajdują się ogłoszenia dotyczące:

– spotkania dla seniorów dot. bezpieczeństwa na drodze – 12 lipca, g. 15 w budynku Starostwa

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Janinę Leję, Tadeusza Kulikowskiego oraz Wacława Nowakowskiego.  Wszystkich naszych bliskich zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.