2012870

Wtorek – wspomnienie św. Kingi

Środa – święto św. Jakuba Apostoła

Czwartek – wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców NMP

Suma odpustowa w kościele św. Anny będzie w przyszłą niedzielę o 11.30.

W czwartek wspominamy również św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Poświęcenie samochodów będzie w tym dniu po Mszy Świętej o godz. 19.00 na parkingu przykościelnym.

1. Przed kościołem jest do nabycia wakacyjny numer „Głosu Serca„.

1. Jutro o 7.45 z naszego kościoła wyruszy 37 Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Można się jeszcze zapisać do udziału jutro przed wyjściem.

Karty duchowego pielgrzymowania są przed kaplicą adoracji.

1. W czasie wakacji dyżur księdza w Kaplicy Pojednania jest w czwartki od 18.00

1. Straż Honorowa zaprasza na Drogę Krzyżową w piątek po wieczornej Mszy Świętej

6.      Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficzny organizowanym przez Urząd Miasta pt: „Moje spotkanie z Ojcem Świętym Janem Pawłem II”. Prace konkursowe będą przyjmowane do końca lipca  w Wydziale Kultury Sportu i Promocji naszego miasta.

1. Komunikat Rady Ekonomicznej: Informujemy, że w minionym miesiącu ofiary na cele inwestycyjne złożone na tacę wyniosły: 22 tys. 50 zł, 5 euro, 25 dolarów. Na ręce księży przekazano 100 zł. Na konto wpłacono: 330 zł. Bóg zapłać wszystkim za ofiary, modlitwy i wszelką wyrażoną troskę o naszą świątynię i parafię.

Msza św. w intencji ofiarodawców na rzecz naszej parafii będzie sprawowana w środę

25 lipca o 19.00

1. W gablotce znajduje się ogłoszenie dotyczące:

– „Wesela wesel” – czyli rekolekcji dla małżeństw, które po swoim ślubie organizowały bezalkoholowe przyjęcie weselne.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Bronisława Guzika.

Wszystkich naszych bliskich zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.