6 Niedziela Wielkanocna

Poniedziałek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy,
Środa – Święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny,
Sobota – wspomnienie męczenników Karola Lwangi i towarzyszy,
Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W dniach 25-28 maja 2017 przybędzie do naszej parafii ks. biskup Jan Szkodoń z wizytacją kanoniczą. W czasie jego odwiedzin przeżyjemy wspólne celebracje Eucharystii oraz wiele spotkań z grupami, które posługują w naszej wspólnocie. Biskup odwiedzi także chorych leżących w domach i szkoły zajmujące się wychowaniem dzieci i młodzieży. Już teraz zapraszamy do udziału w tym ważnym dla naszej wspólnoty wydarzeniu. Prośmy Boga, aby spotkanie z biskupem oraz wspólna z nim modlitwa przyniosły obfite owoce w życiu każdego z nas i całej wspólnoty parafialnej. Przy wyjściu z kościoła możemy zabrać foldery z programem wizytacji.

PROGRAM WIZYTACJI

Dzisiaj po Mszach św. Zespół Charytatywny przeprowadzi zbiórkę do puszek na rzecz dzieci z ubogich rodzin naszej wspólnoty.

Teatr Sporadyczny przy naszej parafii zaprasza na spektakl pana Marcina Kobierskiego „A tu w piątek koniec…” Premiera dzisiaj o godz. 19.00 w sali widowiskowej MOKu. Kolejne przedstawienie – w niedzielę 4 czerwca 2017 o godz. 19.00.

W środę godz. 17.30 zakończenie nabożeństw majowych. Nabożeństwa Czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały miesiąc o godz. 17.30, a po nim Msza św. wieczorna.

W pierwszy czwartek miesiąca godzina święta o 16.30. Spowiedź dzieci od godz. 16.00.
Msza Święta wieczorna w intencji sióstr i braci zakonnych, alumnów i kapłanów pochodzących z naszej parafii.

W pierwszy piątek miesiąca Msza św. dla dzieci o godz.16.00 oraz spowiedź młodzieży i dorosłych. Msza Święta wieczorna wynagradzająca Sercu Pana Jezusa za grzechy oraz o błogosławieństwo Boże dla Straży Honorowej i ich rodzin. Po Mszy spotkanie w Domu Katechetycznym.

W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych z Komunią św. Wspólnota Różańcowa zaprasza na Różaniec o godz. 17.00, a następnie na wieczorną Mszę Świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata i na spotkanie.

Zapraszamy na kolejną już pielgrzymkę „Sursum Corda” pod hasłem „Wy jesteście moją nadzieją” w najbliższą sobotę 3 czerwca. Rozpoczęcie na Krzeptówkach o godz. 7.00. Możliwość dojazdu autokarami: wyjazd z Rynku o godz. 6.00. Zapisy w dniu wyjazdu.

Do przyszłej niedzieli można wrzucać do „Skrzynki życzeń” znajdującej się w przedsionku kościoła, życzenia z różnych okazji, które zostaną one umieszczone w nowym numerze „Głosu Serca”.

Parafia św. Katarzyny zaprasza na doroczne świętowanie Dnia Dziecka w niedzielę 4 czerwca od godz. 12.30 w ogrodzie różańcowym.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy

śp. Stefanię Samolej, Wojciecha Zakulskiego i Teresę Litwin.

indeks

Wszystkich zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.