facebook

Ewangelia dnia

Licznik odwiedzin

1

Dziś:

1


W tym tygodniu:

1


W tym miesiącu:

1


Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa


W uroczystość Bożego Ciała Msze św. w naszej świątyni o godz. 6.00, 7.30, 9.00, po zakończeniu procesji ok. 12.00, 13.30, 18.00, 20.00. 

O godz. 9.30 w kościele św. Katarzyny odprawiona zostanie uroczysta Msza św. po której wyruszy tradycyjna procesja wokół Rynku i ul. Kazimierza Wielkiego w stronę naszego Kościoła. Zapraszamy do licznego udziału w procesji, która jest dobrą okazją do zamanifestowania swojej wiary. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci pierwszokomunijnych, sypiących kwiaty i dzwoniących dzwonkami oraz ich rodziców.

Spowiedź przed uroczystością Bożego Ciała w środę od godz. 16.00. Przez całą Oktawę Bożego Ciała będą odprawione uroczyste nieszpory z procesją eucharystyczną – po nieszporach Msza św.


© 2016 Parafia NSPJ w Nowym Targu