facebook

Ewangelia dnia

Licznik odwiedzin

New title

442
Visitors Today
1174969
Total Visitors

XXXIX Pielgrzymka Góralska


Zapraszamy na XXXIX Pielgrzymkę Góralską! W tym roku w wymiarze bardziej duchowym, ze względu na trwającą sytuacje… Odpowiedzialni za grupy ruszą tradycyjnie, jednak będzie to samotny marsz na Jasną Górę a resztę serdecznie zapraszamy na codzienną Mszę Świętą do Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa od 23.07 do 30.07 na godzinę 19.00, a w niedzielę 26.07 na sumę o godzinie 10.30! Wszystkich Pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Góralskiej i jej sympatyków zapraszamy na ostatni dzień pielgrzymki, a wiec w piątek 31.07 na Jasną Górę na uroczystą Mszę Świętą o godz. 14.00 pod przewodnictwem ks. abp. Marka Jędraszewskiego. Zachęcamy do śledzenia pielgrzymkowego szlaku za pośrednictwem TV Podhale i Facebooka pielgrzymkowego (szczegóły na plakacie).


© 2016 Parafia NSPJ w Nowym Targu