facebook

Ewangelia dnia

Licznik odwiedzin

Oasis Podhale


„Oasis Podhale

przy parafii NSPJ w Nowym Targu

Opiekun: ks. Kazimierz Kubat


 

Spotkania: raz w miesiącu w sobotę

po nich Msza św. o godz. 18.00

Najbliższe spotkanie:

 

Wspólnota OASIS

wywodzi się ze Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła

i adresowana jest do młodzieży od 13 do 18 lat.

Pierwsze tego typu spotkanie młodych na naszych rekolekcjach w Polsce odbyło się w 2011 roku lecz dopiero jesienią 2013 roku zawitało do nas na Podhale. Od tamtego czasu, aż po teraz spotykamy się 3 razy w roku na weekendowych rekolekcjach odbywających się w różnych częściach naszego pięknego regionu, którego uroki sprowadzają do nas na spotkania ludzi z różnych części Polski.

Pierwsze rekolekcje odbyły się w Bukowinie Tatrzańskiej w styczniu 2014 roku, następnie tego samego roku w listopadzie w Suchem koło Zakopanego i kolejne dwa zjazdy czyli zimowy i wiosenny odbyły się na początku 2015 roku w miesiącach styczeń, kwiecień także w Suchem i Bukowinie. Ostatnie w Bukowinie w dniach od 6 do 8 listopada 2015 roku.

Galeria zdjeć z Bukowiny: 6 -8  listopada 2015

oasis-podhale-1

Rekolekcje odbywają się w rodzinnej atmosferze i każdy może poczuć się tutaj jak u siebie. Program rekolekcji jest tak skonstruowany, że czas jest na wszystko i na odpoczynek i na zabawę i na modlitwę czy jakiś dobry film. Chęć częstszego spotykania się w naszymOASISOWYM gronie i stałego formowania skłoniło nas do utworzenia tak zwanych co miesięcznych SOBÓT Z OASIS – czas ten jest przepełniony modlitwą uwielbienia, jakimś dobrym filmem, rozmowami w grupkach dzielenia i co najważniejsze zawsze kończymy spotkanie Mszą Świętą.

oasis-podhale-2

Polub nasz fanpejdż na fb https://www.facebook.com/oasis.podhale/ i bądź na bieżąco z wszelkimi wydarzeniami — OASIS PODHALE.

 

W razie jakichkolwiek pytań pisz – oasis.knt@gmail.com


© 2016 Parafia NSPJ w Nowym Targu