facebook

Ewangelia dnia

Licznik odwiedzin

New title

123
Visitors Today
1053819
Total Visitors

Pomoc dla Kubusia


W najbliższą niedzielę 6 czerwca 2021r. Przy naszym kościele odbędzie się kiermasz ciast i zbiórka charytatywna, z której całość środków przeznaczona zostanie na leczenie 2,5 letniego Kubusia Bachula. W ubiegłym roku w sierpniu u chłopca zdiagnozowano niezwykle rzadką chorobę nowotworową. Trwa dramatyczna walka z czasem o życie chłopca, . Jedyną szans na uratowanie życia Kubusia jest przeszczep szpiku kostnego w Klinice w Heidelbergu. Na chłopca czeka już dawca szpiku, jednak aby rozpocząć procedurę leczenia potrzebne jest zebranie ogromnej kwoty 2,5 miliona złotych. Do tej pory rodzicom udało się uzbierać 1.5 miliona złotych. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Przyjaciele Kubusia zapraszają na domowe wypieki, można zabrać sobie opakowanie pysznego ciasta w zamian za wrzucenie dobrowolnej ofiary do puszki. Liczy się każdy grosz i gest by zmniejszyć ogrom cierpienia dziecka i jego rodziny.


© 2016 Parafia NSPJ w Nowym Targu